Rýchla pôžička pred výplatou

peniaze do 24 hodinObčas sa stáva, že sa tesne pred výplatou ocitnete bez akýchkoľvek finančné prostriedkov. Ak si chcete požičať napr. 330 €, máte širokú škálu možností, ako si pôžičku dojednať a dokonca aj bez rizika, že necháte na úrokoch slušnú sumu.

Ak ste bez záznamu v registri dlžníkov, môžete si vybaviť klasický kontokorent, či kreditnú kartu s možnosťou výberu.

Na internete je viacero overených nebankových spoločnosti, ktoré rýchle pôžičky pred výplatou ponúkajú. U nich si môžete ako nový či stály klient dojednať kreditnú kartu, s ktorou môžete ísť až do - 1000 €.

Ak s ňou platíte u predajcov, máte 55 dní bezúročne obdobie, v ktorom môžete splatiť požičané peniaze s nulovým úrokom. V prípade že si peniaze vyberiete v hotovosti, o túto výhodu automaticky prichádzate a každý mesiac musíte dať splátku 3,2% z požičanej sumy.

Pôžička pred výplatou ihneď

Pokiaľ však existuje akýkoľvek dôvod prečo si nechcete vybrať pôžičku v bankovom sektore, odporúčame dohodnúť si pôžičku pred výplatou prostredníctvom sms pôžičky.

Všeobecne platí, že ak máte možnosť vybaviť si pôžičku pred výplatou v banke, oplatí sa to rozhodne viac, než si pôžičku zaobstarať u nebankovej spoločnosti.

Jednoduché a rýchle vybavenie pôžičky pred výplatou

Ďalšie dôvodom, prečo si dnes ľudia vybavujú online pôžičky pred výplatou je to, že si ich môžu vybaviť naozaj veľmi ľahko a rýchlosť. Doslova za pár minút môžete mať peniaze už priamo na účte.

Vybavenie je dnes možné bez toho aby ste museli niekam chodiť. Ak máte vlastný bankový účet a aktívny internet banking, všetko môžete vybaviť pohodlne cez internet (alebo pomocou mobilu).

Žiadosti a formuláre o tieto pôžičky dnes nájdete priamo na stránkach poskytovateľa. Stačí teda vyplniť pár základných údajov o vašej osobe pre identifikáciu a určenie bonity.

rýchla pôžičkaU vybraných poskytovateľov je potom potrebné poslať 0,10 € ako overovací poplatok k určeniu vlastníctva vášho bankového konta.

Vďaka tomu, že zaplatíte overovací poplatok sa vyhnete vybavovaniu úverovej zmluvy, ktorú by ste inak museli podpisovať a poslať poskytovateľovi úveru.

Rýchla pôžička pred výplatou je navyše často dostupná bez dokladov ako je potvrdenie príjmu či doloženie výpisov z registra trestov alebo z registra dlžníkov. Vybaviť si tak žiadosť môžete napríklad aj počas obedovej pauzy v práci.

Nebankové online pôžičky tohto typu sú tak vhodné hlavne pre tých, ktorí majú dlhú pracovnú dobu a nedostali by sa inak na pobočku banky alebo nebankovej spoločnosti. Navyše sú oproti hotovostným pôžičkám (ktoré ponúka napríklad Provident) oveľa lacnejšie, pretože nemusíte platiť služby obchodného zástupcu, ale všetko sa vybavuje cez internet.

Výborné porovnanie nebankových poskytovateľov pôžičiek pred výplatou nájdete na stránke www.najpozicka.com .

Rovnakým spôsobom funguje aj splácanie týchto úverov. Dlh sa spláca jednorazovou splátkou, ktorú zaplatíte prevodom na účet ešte než uplynie lehota splatnosti.