Vysokozdvižný vozík – viac ako len zdvíhanie a presúvanie

Jednoduchá práca v teréne

vysokozdvižný vozíkManipuláciu s nákladom v sklade uľahčuje manipulačná technika v podobe od paletových vozíkov pre menšie záťaže až po motorom poháňané vysokozdvižné vozíky, určené na premiestňovanie väčších a ťažších regálov. Vďaka svojej sile a obratnosti sa vysokozdvižné vozíky nemusia pohybovať len po hladkej ploche skladu, ale zvládnu aj pohyb po celom skladovom areáli a aj pohyb po vonkajších priestorov. Avšak nie každý vysokozdvižný vozík je prispôsobený na jazdu po nerovnom teréne.

Maximálna efektivita

Zapuzdrený hydrodynamický menič prenáša hnaciu silu na veľké predné kolesá, vďaka ktorým tieto vozíky prekonávajú nerovnosti terénu. Vibrácie sú eliminované niekoľkými technickými riešeniami ako napríklad: veľké pohonné kolesá redukujú silné nárazy, ochranná strieška pre vodiča je položená na pružných silentbokoch, ktoré tlmia vibrácie a priestor pre nohy pokrýva špeciálna rohož, ktorá tlmi nárazy.  Vodič sa nachádza v odhlučnenej kabíne. Ovládacie páky hydrauliky sú z miesta vodiča výborne dosiahnuteľné a display je dobre čitateľný. Veľký priestor pre nohy, v ktorom nič neprekáža, umožňuje pohodlné sedenie, rovnako ako aj podlaha s nastaviteľným sklonom a nízko umiestnené pedále prispievajú k uľahčeniu práce.

Ak si skutočne chcete uľahčiť vašu prácu, tak vysokozdvižná vozík je tým pravým riešením. Môžete ho využiť nie len v sklade ale aj na rôzne menšie práce okolo domu. Ak máte problém s tým, kde kúpiť správny a dobrý vysokozdvižný vozík, tak si nechajte pri výbere tak špecializovanej veci, akou je vysokozdvižný vozík, poradiť od odborníkov s dlhoročnou praxou v manipulačnej technike.

Diskusná téma: Vysokozdvižný vozík

Neboli nájdené žiadne príspevky.

Pridať nový príspevok